Booba - En iyi bölümler - Bebekler için çizgi filmler

47,268,878 مشاهدة

166536

86037

Booba - En iyi bölümler - Bebekler ve çocuklar için komik ve eğlenceli çizgi dizi. Kanalımıza abone olun:▶https://bit.ly/2YOFViT☝️☝️☝️ 😎Booba dünya maketinden kaçarken biyoloji sınıfına giriyor, mikroskoba bakıyor ve bir balığa suni teneffüs yapmaya çalışıyor 00:00 - Biyoloji Dolabı 03:10 - Mutfak 05:43 - Mum 09:02 - Çocuk Odası 11:45 - Papyon 15:19 - Oyun Odası 18:00 - Tavanarası 21:22 - Banyo 24:12 - Garaj 27:45 - Ofis ➡️Daha fazla Booba videosu ▶http://bit.ly/2IOTvzY ➡️Çocuklar ve küçükler için komik çizgi filmler►http://bit.ly/2NVOV4c 😆Booba kim? Booba, beş yaşındaki bir çocuk gibi tatlı ve meraklıdır. Dünyanın dört bir yanını herhangi bir öfke veya kin olmadan, sadece keyif ve merakla dolaşır. Hislerini ifade etmek için konuşmak yerine, sesler çıkarır. Booba'nın nereden geldiğini kimse gelmiyor; ama, insanlığın gelişiminin son 100 senesini kaçırmış olduğu apaçık ortada ve modern yerleri sınırsız bir enerji ve heyecanla keşfediyor. Acayip hareketleri ile etrafındaki dünyayı tanımak için bitmek bilmeyen arzusu birleştiği zaman çok komik sonuçlar doğuyor! Gelgelelim, bu, Booba'nın merakını gidermek için yeterli değil; o yüzden de, Booba'nın maceraları gelecek bölümlerde de devam edecek. Bebekler ve çocuklar için komik ve eğlenceli 3D animasyonlar: ➡️Oko ve Lele►http://bit.ly/2UnvktB ➡️Om Nom Öyküleri►http://bit.ly/2UTuYe4 ➡️Tavuk Chuck ▶http://bit.ly/2BRWEZz ➡️Taka&Maka ▶http://bit.ly/2BHZXT2 Bebekler ve çocuklar için komik ve eğlenceli 3D animasyonlar. Resmi Youtube kanalımıza hoş geldiniz. Birbirinden eğlenceli çizgi dizileri, kısa filmleri ve favori Youtube videolarını burada bulabilirsiniz ►http://bit.ly/2HNd8GG ☝️Daha fazla bilgi ve ortaklıklar için ► https://www.kedoo.com #KomikVideolar #Animasyon #3dAnimasyon #Сartoons #Animation #3dAnimation #FunnyVideos

نستخدم ملفات تعريف ارتباط الطرف الأول والطرف الثالث لتحسين تجربتك في هذا الموقع وفهم كيفية تفاعل المستخدمين مع المحتوى الذي نقدِّمه ومشاهدة الإعلانات التي نعرضها.

إن الاستمرار في التنقل عبر هذا الموقع أو إغلاق هذه الرسالة دون تعديل إعدادات المتصفح الذي تستخدمه يعني موافقتك على استخدامنا لملفات تعريف الارتباط.