8 Saat Ninni - Dandini Dandini Danalı Bebek - Uyusunda Büyüsün - Lullabies Lullaby

12,911,561 مشاهدة

48924

25029

8 Saat Ninni - Dandini Dandini Danalı Bebek - Uyusunda Büyüsün - Lullabies Lullaby Çocuğunuzun uyku zamanı geldiğinde bu videoyu açın. 8 saat aralıksız Dandini Dandini Dastana ile mışıl mışıl uyusunlar. İyi uykular çocuklar... Diğer Ninniler: 8 Saat Dandini Dandini Danalı Bebek https://www.youtube.com/watch?v=ghShtS-UwP0&t=798s 1 Saat Aralıksız UYUSUNDA BÜYÜSÜN https://www.youtube.com/watch?v=1JRltvIKwT4&t=103s Dandini Dastana ve Fış Fış Kayıkçı - 1 SAAT https://www.youtube.com/watch?v=kTR9-iRuA4Y&t=2577s Fış Fış Kayıkçı - 1 Saat https://www.youtube.com/watch?v=E0zkt_aCxEA&t=1956s DANDİNİ DANDİNİ DASTANA NİNNİSİNİN SÖZLERİ: Dandini dandini dastana Danalar girmiş bostana Kov bostancı danayı Yemesin lahanayı Eeeeeee Eeeeeee Eeeeeee Eee Pışşş Pışşş Pışşş Pışş Yaylaların yoğurdu Bu güzeli de kim doğurdu? Bu güzeli doğuran ana Bal ile mi yoğurdu? Dandini dandini danalı bebek Elleri kolları kınalı bebek Benim de yavrum cicili bebek Uyusun da büyüsün ninni Benim yavrum uyuyacak Uyuyup da büyüyecek Okullara gidecek Büyük insan olacak Dandini dandini danalı bebek Mini mini elleri kınalı bebek Annesi babası çok sever Uyur da büyür nazlı bebek Dandini dandini danadan Bir ay doğmuş anadan Kaçınmamış yaradan Mevlam korusun nazardan Tüm çocuk şarkıları için tıklayın: https://www.youtube.com/c/minibebe Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/MiniBebeTV_AboneOl Google+: http://bit.ly/plus-google_MiniBebeTV Facebook: https://www.facebook.com/MiniBebeTV Twitter: https://twitter.com/MiniBebe_TV © Mini Bebe 2018 - Videoda yer alan şarkının ve animasyonun her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. #ÇocukŞarkıları #BebekŞarkıları #Ninni #ÇocukNinnileri #Ninniler #iyiuykular #ÇocukVideoları #UyusundaBüyüsün #Lullaby #Lullabies

نستخدم ملفات تعريف ارتباط الطرف الأول والطرف الثالث لتحسين تجربتك في هذا الموقع وفهم كيفية تفاعل المستخدمين مع المحتوى الذي نقدِّمه ومشاهدة الإعلانات التي نعرضها.

إن الاستمرار في التنقل عبر هذا الموقع أو إغلاق هذه الرسالة دون تعديل إعدادات المتصفح الذي تستخدمه يعني موافقتك على استخدامنا لملفات تعريف الارتباط.