Polly Pocket Türkçe 💜Küçük Güç - Bölüm 1 🎉YENİ SERİ 🎉çocuklar için çizgi film

303,752 مشاهدة

1244

444

Polly Pocket'ı Cartoon Network Turkey'deki Tüm Küçük Maceralarında İzleyin! 💜🌈Abone olmak için buraya tıkla - http://bit.ly/2oCaCcL 💜Polly Pocket Türkçe - Yeni videolar : https://bit.ly/2M9BNmO 💜Polly Pocket Türkçe - Sezon 4: https://bit.ly/2oNvuwf 💜Polly Pocket Türkçe‎ ️‍🌈 💜 Yeni seri 2018: https://bit.ly/2S9eiyB 💜Polly Pocket Türkçe 💜🎃 Halloween - Cadılar Bayramı: https://bit.ly/2D0Zlug 💜Polly Pocket Türkçe‎ ️‍🌈 💜Tüm bölümler: https://bit.ly/2JezY8g Nihai macera için Polly Pocket ile takım! En güzel maceralar için Polly Pocket'in ekibine katıl! Polly kendine güvenen, havalı, arkadaş canlısı, iyimser, maceracı, becerikli ve sadık biri. Eğlenmeyi, maceralara atılmayı ve en önemlisi arkadaşlarını çok seviyor. Polly Pocket'in aynı zamanda bir çok hobisi var; paten kaymak, kayak yapmak, alışveriş yapmak, müzik çalmak ve şarkı söylemek gibi! ⭐️Polly Pocket her zaman macera için uyanık bir akıllı ve meraklı mucit! Büyükannesi sihirli bir madalyonun mirasını aldığında, Polly, onun dünyasını her zamankinden daha büyük bir hale getirerek bir cep boyutuna büzüşebileceğini fark eder! ⭐️Lila, Polly Pocket’in en iyi arkadaşlarından ve talep moda stilistlerinden biridir. Moda tutkusunu kullanarak, Lila'nın küçük maceraları bir moda düzeltmesi için her zaman doğru aksesuarlara sahip! ⭐️Shani’nin son derece ihtiyatlı doğası ve Polly’nin maceraya olan sevgisiyle, bu iki en iyi arkadaş birbirini dengeliyor! Polly, Shani'yi daha maceracı olurken, Shani'nin olağanüstü zekası maceralarını tamamen baştan çıkarmaya devam ediyor! ⭐Nicolas sonunda Polly ve onun madalyonuna götüren garip ve gizemli odaklanmak için seviyor! Polly ona madalyonla yapılabilecek her şeyi gösterdiğinde, Polly’nin ekibine katılır ve Polly’nin sırrını saklamak için Pocket Promise’i yapar.

نستخدم ملفات تعريف ارتباط الطرف الأول والطرف الثالث لتحسين تجربتك في هذا الموقع وفهم كيفية تفاعل المستخدمين مع المحتوى الذي نقدِّمه ومشاهدة الإعلانات التي نعرضها.

إن الاستمرار في التنقل عبر هذا الموقع أو إغلاق هذه الرسالة دون تعديل إعدادات المتصفح الذي تستخدمه يعني موافقتك على استخدامنا لملفات تعريف الارتباط.